Weź udział w IARU Contest

Poniżej zamieszczamy apel, który w imieniu zespołu SN0HQ przesłał nam Bogdan SP5WA:

 
Do braci krótkofalarskiej SP,

W dniach 12 – 13 lipca (12:00UTC – 12:00UTC) odbędzie się IARU Contest w którym nie zabraknie oficjalnej reprezentacji PZK. 
Zespół SN0HQ jest przygotowany do udziału w zawodach i zamierza walczyć o miejsce w ścisłej czołówce stacji HQ. 
Na każdym paśmie i obu emisjach będą czynne stacje z różnych lokalizacji w kraju. 
Umożliwi to stacjom w SP w łatwiejszym dowołaniu się do SN0HQ. Nasz zespół bardzo liczy na wsparcie punktowe stacji krajowych. 
Koleżanki i koledzy, zróbcie łączności z SN0HQ na każdym dostępnym dla Was paśmie i emisji. Wasz wysiłek przełoży się na wyższe notowanie naszej reprezentacji wśród reprezentacji organizacji krótkofalarskich z całego świata. Nawiązywanie lączności z własną stacją HQ jest całkowicie zgodne z regulaminem contestu, a duże wsparcie jest odbierane w międzynarodowym środowisku krótkofalarskim z uznaniem. 

W imieniu zespołu SN0HQ bardzo serdecznie zapraszam do łączności z SN0HQ. 
Zaproszenie kieruję zarówno do operatorów, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w conteście i zechcą wesprzeć naszą ekipę oraz do tych krótkofalowców, którzy już wielokrotnie wpisali się do logu SN0HQ w latach ubiegłych. Zapewniam, że miejsce w logu SN0HQ znajdzie się dla wszystkich chętnych.
Dla najbardziej wytrwałych krótkofalowców przygotowaliśmy wyróżnienia w formie okolicznościowych koszulek z napisem „Worked All SN0HQ Stations 2014”. 
int_1
Jest to kolejna edycja akcji wyróżnień za nawiązanie 12 QSO z SN0HQ. Stąd też ukłon do operatorów, którzy otrzymali wyróżnienie w latach ubiegłych, by zechcieli powtórzyć swój wyczyn ponownie. 

Regulamin przyznawania wyróżnień znajduje się na stronie: 

http://www.sn0hq.org.pl/index.php/worked-all-sn0hq-stations 

Życzę powodzenia i do usłyszenia w zawodach.

Wspólnie wepchnijmy SN0HQ na pudło.

int_2

– de koszulkowy księgowy zespołu SN0HQ
Bogdan, SP5WA
73 es good DX,
Bogdan, SP5WA (ex.SP5CPR/5N3CPR)