Nowa książka „Z kart historii krótkofalarstwa”

Informuję kolegów, że ukazała sie moja najnowsza ksiązka pt „ Z kart historii krótkofalarstwa” . Liczy ona ponad 300 stron i jest ilustrowana zdjęciami. Publikację czyta sie z ogromnym zainteresowaniem. Pokazuje ona początki krótkofalarstwa światowego i europejskiego w zarysie oraz polskiego szczegółowo . Od pół wieku nie było na rynku książki poświęconej  tej tematyce . W publikacji oprócz historii ,podanej w formie opowieści ,są także wspomnienia przedwojennych i powojennych nadawców. Dość szeroko opisany jest udział krótkofalowców polskich działających w podziemiu podczas II wojny światowej. Są też wspomnienia polskich krótkofalowców, którzy wiele lat  mieszkali w Kuwejcie .Opisane są także wyprawy DX-owe . Nie brakuje najnowszej historii zawartej we wspomnieniach młodych nadawców. Opowieści kolegów czyta sie jednym tchem .

Z kart historii-1

Nakład publikacji jest ograniczony zaledwie do kilkuset egzemplarzy , ponieważ głównie na barkach autora spoczywał obowiązek  partycypowania w kosztach jej wydania .  Wysokie koszty druku ograniczyły ilość  wydrukowanych książek . Publikacja  nie będzie dostępna w księgarniach, ani też  w wersji elektronicznej w Internecie. Można ją nabyć tylko u autora  (Ryszarda SP4BBU) przelewając na jego konto kwotę 30 zł. za książkę i 5 zł. za przesyłkę. Razem 35 zł. Dane do przelewu bankowego ( nie pocztowego) : Ryszard Reich ul. Żytnia 84, 10-803 Olsztyn. Nr konta: 74 1020 3541 0000 5502 0184 5775.  W tytule przelewu proszę podać swoje imię , nazwisko i adres (koniecznie kod pocztowy! ) oraz znak wywoławczy nadawcy. Wpiszę wtedy dedykację i dodam autograf. Dodam ,że mam jeszcze trochę książek pt. „Wywołanie ogólne” z przygodami krótkofalowców z Polski ,USA, Kanady i Brazylii . Jej cena to także 35 zł . Miłej lektury życzy autor –  Ryszard SP4BBU  PS. mój e- mail : sp4bbu@wp.pl

Uwaga: w związku z dużym zainteresowaniem kolegów publikacją  i zwiększoną ilością wysyłanych książek mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Ryszard Reich SP4BBU